Kingsman Altın Çember
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
334 Görüntülenme

Kingsman Altın Çember

Yönetmen:

Matthew Vaughn
Kingsman: Altın Çember filmi, bu filmi ikinci serisi olarak devam etmektedir. İlk filmi Kingsman: Gizli Servis olan bu film, aksiyon ve maceralarıyla izleyicilerini etkisi altına almaktadır. Pek çok kişinin merakla beklediği ve heyecanla izleyecek olduğu bu film, Matthew Vaughn tarafından yönetilmektedir. 1971 yılında Londra’da doğmuş olan bu başarılı yönetmen, Göster Gününü, Bir Dilim Suç ve X-Men Birinci Sınıf gibi filmlerinin yönetmenliğini gerçekleştirmiş ve oldukça başarılı bir sonuç elde etmiştir. Komedi, casusluk ve suç türlerini içermekte olan bu filmin çekimleri 2017 yılında İngiltere’de gerçekleşmiştir.
Poppy, Altın Çember adındaki suç organizasyonu için çalışmakta olan genç bir bayandır. Poppy, Kingsman adındaki terzi dükkanı ve karargahını yerle bir etmiştir. Ancak bu pek çok kişinin harekete geçmesine sebep olacaktır. Burada çalışmakta olan kişilerin merkezi artık yok edilmiştir. Bu yüzden Kingsman ajanlarının devreye girmesi ve bu olayları durdurması gerekmektedir. Bunun için çalışmaya başlayan ajanlar ve Eggsy, Amerika’da bir casus teşkilatının bulunduğu fark ederler. Bu teşkilatı yok etmek için harekete geçmesi gereken Eggsy, kendileri ile aynı zamana kurulmuş olan Statesman ile birlik olacaktır. Bu ikili, ortak düşmanlarına karşı bütün güçlerini ortaya koyacak ve merkezlerini kurtarmaya çalışacaklardır. Yani merkezlerinin kurtulması Eggsy’nin elinde olacaktır.
Filmin başrol koltuğunda ABD’li başarılı ve güzel oyuncu Julianne Moore yer almaktadır. Beş kere Oscar Ödülü’ne aday gösterilmiş olan bu yetenekli oyuncu, başrol koltuğunu 1989 doğumlu genç ve başarılı olan Taron Egerton ile paylaşmaktadır. Birbirinden başarılı oyuncuların yer almış olduğu bu film, izleyenlerini yeni maceraların peşinden sürükleyecektir. Colin Firth, Mark Strong ve Channing Tatum’un da yer almış olduğu bu film, pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başaracaktır.

Bir önceki filmimiz olan Resident Evil Vendetta (Biohazard Vendetta) başlıklı filmimizde 2017 filmleri, abd filmleri ve aksiyon filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?